Vestavěné skříně ceník
Tip dne
 • Kancelářský nábytek - v prodeji kvalitní nábytek se slevou Více informací
Vestavěné skříně fotogalerie

Garážová vrata

Garážová vrata

10. 10. 2012, 12:28

Vrata do garáže. Vybavil se vám snad vlnitý, oprýskaný plech? Barva, kterou snad kdysi vrata mívala, je ta tam, zbyla jen rez... Ale ne! Garážová vrata, to je dnes luxus, krása, kvalita. Stačí si jen vybrat! Tak vybírejte!

Levná vrata do garáže

Pokud si pořídíte vrata do garáže v Praze, rozhodně nezapomeňte využít veškerých nabídek, slev a bonusů výrobců a dodavatelů tohoto sortimentu. Nechte si například zhotovit vrata přesně na míru. Doprava po Praze je většinou zcela zdarma a za odborné nainstalování ušetříte další spoustu peněz, věřte. Podívejte se na webové stránky výrobců, přetékají nabídkami.

Jaká vrat zvolit

Pokud vlastníte v Praze garáž, patříte k těm šťastnějším. Nedostatek prostoru na parkování nás trápí už velmi dávno. Pokud tedy disponujete garáží, gratulujeme. I tak se ale pravděpodobně v Praze potýkáte s nedostatkem prostoru před ní. Naštěstí existují vrata do garáže, která ke svému otevření nepotřebují ani milimetr místa navíc. V nabídkách výrobců sledujte jednotlivé varianty pohonů garážových vrat. Je jich mnoho, stačí si vybrat ta správná.

Šetřete prostorem

Pokud máte před garáží opravdu jen velmi málo místa, doporučujeme rozhodnout se pro vrata rolovací nebo sekční. Právě tyto varianty vám umožní najet si při parkování auta až přímo před vrata, na milimetr přesně. Po otevření se totiž zasunou do prostoru pod stropem garáže a nepotřebují žádné místo navíc. Právě z tohoto důvodu se rolovací, výklopná a sekční vrata využívají i v místech hromadného parkování. Velké parkovací domy v Praze a dalších městech, obchodní centra, kancelářské budovy, hotely a podobně.

Ceny vjezdu do garáže

Ceny garážových vrat jsou vedle způsobu pohonu de velké míry ovlivněny materiálem. Zapomeňte na zmíněný vlnitý, oprýskaný plech. Luxusem jsou garážová vrata ze dřeva. O něco levnější, ale i tak krásnou variantou mohou být vrata z lamina, plastu, hliníku nebo například i skla. Velmi oblíbenou kombinací je v poslední době například i kov a zrcadla. Dokáže krásně opticky zvětšit prostor.
Zobrazení: 149495 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Další články
 • Garážová vrata

  10. 10. 2012, 12:28 | Diskuze (0)

  Vrata do garáže. Vybavil se vám snad vlnitý, oprýskaný plech? Barva, kterou snad kdysi vrata mívala, je ta tam, zbyla jen rez... Ale ne! Garážová vrata, to je dnes luxus, krása, kvalita. Stačí si jen vybrat! Tak vybírejte!

 • Vestavěné skříně ceník

  3. 4. 2012, 11:28 | Diskuze (0)

  Ceník vestavěných skříní to není jen tak ledajaká jednoduchá věc. Jak to, ptáte se? Je třeba si uvědomit, že vestavěnou skříň si vlastně pořizujeme na míru. Existují však alespoň orientační ceníky vestavěných skříní.

 • Vestavěné skříně

  27. 3. 2012, 14:31 | Diskuze (0)

  Doby kdy člověk musel svoje potřeby přizpůsobit nábytku jsou dávno pryč. Dnes se naopak nábytek přizpůsobí jemu. Vestavěné skříně nebývají vyráběné jen na míru, ale přesně podle vašich potřeb.

 • Vestavěné skříně na míru

  27. 3. 2012, 14:25 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně si dnes pořizujeme stále častěji a víme, proč to děláme. Důvodů, proč si nechat vyrobit vestavěnou skříň na míru je hned několik! Jedná se o kus nábytku velmi praktický a navíc i finančně dostupný skutečně každému.

 • Vestavěné skříně Praha

  27. 3. 2012, 14:18 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně jsou hitem na trhu s nábytkem již několik let. Vestavěné skříně jsou totiž velmi praktické, krásné, levné. A k tomu je můžete pořídit z tepla své domácnosti. Podívejte se na Vestavěné skříně Praha a uvidíte.

<<  <  1  2  >  >>