Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

27. 3. 2012, 14:31

Doby kdy člověk musel svoje potřeby přizpůsobit nábytku jsou dávno pryč. Dnes se naopak nábytek přizpůsobí jemu. Vestavěné skříně nebývají vyráběné jen na míru, ale přesně podle vašich potřeb.

Vestavěné skříně

Není příjemné zakopávat o spoustu malých skříněk, odkládacích stolků, komod nebo v nejhorším případě naskládaných papírových krabic. Vestavěné skříně šetří vaším prostorem a můžete je přizpůsobit jakékoliv místnosti a jakémukoliv účelu. Ať už v ní chcete mít vyklápěcí postel nebo jen kosmetické potřeby, určitě si vyberete.

Jak by měla vestavěná skříň vypadat

Když chcete koupit vestavěnou skříň, nejprve se musíte zamyslet, jakému účelu bude přesně sloužit. Firmy, které se jejich výrobou zabývají vám vyjdou vstříc se snad každým požadavkem, takže rozmyslete se jak by měla vypadat. Jinak hluboká a rozložená bude šatní skříň, jinak skříň, ve které budete skladovat hračky vašich dětí a jinak ta na ložní prádlo. Například šatní by měla být o něco hlubší než ostatní druhy a šikovný je v ní menší počet poliček, ložní prádlo zase pravděpodobně nevěšíte na ramínka a nepotřebujete v ní tyč. Vezměte také v potaz rozměry místnosti, a kam ji přesně hodláte umístit. Všeobecně se vestavěné skříně hodí spíše pro větší pokoje – ale jak už jsme říkali, není problém aby se přizpůsobily i těm menším, jen musíte správně počítat.

Dveře, dvířka, rolety

Nechejte si dostatečný prostor pro otevírání dvířek, jinak v lepším případě místností neprojdete, v horším se skříň změní na nedobytný trezor. Popřípadě je možné tento problém vyřešit koupí vestavěné skříně, která má dveře posuvné nebo místo dvířek roletu. Posuvné dveře se zavírají dovnitř skříně, přičemž ale zabírají minimum prostoru. Roleta se zase vytáhne ke stropu skříňky, takže nebojte se, že by se kvůli nim do skříně už nic jiného nevešlo. Klasické dveře se pak hodí pro prostornější místnosti. Už teď můžete začít plánovat, jaké dveře se vám budou nejvíc hodit.
Zobrazení: 147944 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Další články
 • Garážová vrata

  10. 10. 2012, 12:28 | Diskuze (0)

  Vrata do garáže. Vybavil se vám snad vlnitý, oprýskaný plech? Barva, kterou snad kdysi vrata mívala, je ta tam, zbyla jen rez... Ale ne! Garážová vrata, to je dnes luxus, krása, kvalita. Stačí si jen vybrat! Tak vybírejte!

 • Vestavěné skříně ceník

  3. 4. 2012, 11:28 | Diskuze (0)

  Ceník vestavěných skříní to není jen tak ledajaká jednoduchá věc. Jak to, ptáte se? Je třeba si uvědomit, že vestavěnou skříň si vlastně pořizujeme na míru. Existují však alespoň orientační ceníky vestavěných skříní.

 • Vestavěné skříně

  27. 3. 2012, 14:31 | Diskuze (0)

  Doby kdy člověk musel svoje potřeby přizpůsobit nábytku jsou dávno pryč. Dnes se naopak nábytek přizpůsobí jemu. Vestavěné skříně nebývají vyráběné jen na míru, ale přesně podle vašich potřeb.

 • Vestavěné skříně na míru

  27. 3. 2012, 14:25 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně si dnes pořizujeme stále častěji a víme, proč to děláme. Důvodů, proč si nechat vyrobit vestavěnou skříň na míru je hned několik! Jedná se o kus nábytku velmi praktický a navíc i finančně dostupný skutečně každému.

 • Vestavěné skříně Praha

  27. 3. 2012, 14:18 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně jsou hitem na trhu s nábytkem již několik let. Vestavěné skříně jsou totiž velmi praktické, krásné, levné. A k tomu je můžete pořídit z tepla své domácnosti. Podívejte se na Vestavěné skříně Praha a uvidíte.

<<  <  1  2  >  >>